מ 8:00 עד 16:00 בימים א' עד ה'

אודותינו

אודות סדרת הפטריות Myherbs מבית דרורת

אתר  mushrooms.co.il הינו אתר בבעלות חברת דרורת בע"מ המיועד לקהל הרחב.

חברת דרורת בע"מ הוקמה בשנת 1949 כחברת הפצה של תרופות ומוצרים לבתי מרקחת. משנת 1988 החברה מנוהלת על ידי יוסי מצקל, רוקח ובעל תואר במנהל עסקים. 

כיום, החברה עוסקת במספר תחומים:

יבוא שיווק והפצה לבתי מרקחת, רשתות פארמה וקופות החולים.

יבוא שיווק והפצה של מוצרים טבעיים למטפלים ברפואה משלימה.

יבוא שיווק והפצה של מוצרים דנטלים לרופאי שיניים, אורתודונטים, שינניות וקופות החולים

מחקר ופיתוח למותג הבית

בחברה מועסקים אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והסמכה מקצועית, כל אחד בתחומו.

דרורת בע"מ הינה נציגה בלעדית בישראל של מעל עשר חברות בינלאומיות. 

באתר mushrooms.co.il תוכלו למצוא מוצרים המבוססים על פטריות מרפא בודדות (סדרת סינגל) ופורמולות פטריות מרפא (סדרת קומפלקס). בנוסף לכך, האתר מציע שפע של מידע מקצועי, מאמרים והמלצות של לקוחות.

חומרי הגלם מהם מיוצרת סדרת פטריות המרפא נבחרו לאחר חקר שוק יסודי של מומחים בתחום שכלל בדיקה של חברות רבות.

הפטריות שלנו גדלות ומעובדות בסין, באזור Qingyuan הידוע כבירת גידול הפטריות בסין ובעולם כולו, הודות לתנאי גידול אופטימליים באזור דליל באוכלוסין, עם אוויר הרים ויערות עד ירוקים המכסים 86% מהשטח במחוז. לאיזור היסטוריה של כ- 1000 שנה בגידול פטריות ולא בכדי הוא זכה לכינוי "אזור פטריית השיטאקי העולמי".

הפטריות גדלות על מצע דגנים אורגניים, בתנאים מוקפדים ובסביבה היגיינית מבוקרת. כמו כן, הפטריות נקטפות רק כשהן בשיאן ומכילות את הערך התזונתי הגבוה ביותר וכשריכוז הפוליסכרידים הינו האופטימלי.  

הייצור נעשה בטכנולוגיות מתקדמות הכוללות תהליך עיבוד דו-שלבי ומבוקר טמפרטורה בטכנולוגיה חדשנית, בתנאים סטריליים לחלוטין וללא שימוש בכימיקלים, שמרים וחומרי הדברה. מאחר שהפטריות סופחות מים ואיתם חומרים אחרים, ישנה חשיבות רבה מאוד על השמירה של סביבת גידול היגיינית.

למפעל המייצר ישנו תקן GMP ברמה יצור של מפעל תרופות;  בנוסף, לתקני  HACCP, QS, ISO 9001, ותעודת כשרות.

המפעל המייצר את חומרי הגלם הינו מהגדולים בתחומו בסין. המפעל מייצר מזה 30 שנה תמציות צמחי מרפא וכ- 15 שנה תמציות ואבקות מפטריות מרפא ומשווק את חומרי הגלם למדינות רבות בעולם.

כשחומרי הגלם מגיעים לארץ הם נשלחים מיד למפעל סולו הממוקם בערבה. שם מתבצעת בדיקה של האנליזות ע"י מהנדס מזון ורק לאחר מכן חומרי הגלם מעורבבים, מקופסלים ונארזים עבור חברת דרורת בע"מ.

אנו בחברה מאמינים מאד בפטריות מרפא בכלל ובמוצרים שלנו בפרט ומבטיחים תמיד להתחדש ולהשתפר בהתאם לניסיון המצטבר ובהתאם למחקרים מדעיים עדכניים.