מ 8:00 עד 16:00 בימים א' עד ה'
מיקו 10 MYCO

מיקו 10 MYCO

  • קוד פריט: מיקו 10 MYCO
  • זמינות: במלאי
  • ₪199
  • ₪179

מיקו 10 הינה פורמולה סינרגטית המורכבת מעשר פטריות מרפא. פטריות המרפא נחשבו כמזון על במשך אלפי שנים בתרבויות שונות בעולם ובמזרח הרחוק בפרט. 

כיום בעידן המודרני הצטברו מאות מחקרים המוכיחים את יעילותן של הפטריות לטיפול במחלות כרוניות ואקוטיות רבות, כגון: סכרת, יתר לחץ דם, עודף כולסטרול, הפרעות עיכול, בעיות עצביות, זיהומים ועוד.

הפורמולה מיקו 10 מורכבת מעשר תמציות מרוכזות של פטריות ומאגדת בתוכה את כל היתרונות הטמונים בפטריות מרפא אלו. הפטריות שנבחרו בפורמולה נחשבות לפטריות העוצמתיות ביותר בטבע, הנחקרות ביותר בעולם ויחד עם זאת, גם הבטוחות ביותר לשימוש יומיומי. בפטריות, בנוסף לחומרים התרפויטים, אפשר למצוא שפע של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וסיבים תזונתיים.

רכיבי הפורמולה מתאימים לשימוש במצבים של :

הפורמולה מתאימה לאלו הרוצים למנוע הזדקנות מוקדמת (אנטי איג'ינג) ולשמור על בריאות תקינה. בנוסף, הפורמולה תסייע במצבים של מערכת חיסון חלשה, חוסר אנרגיה, זיכרון לקוי, יובש בעור, התאוששות מהירה ממחלה או ניתוח ולתמיכה בזמן טיפולים כימותרפיים והקרנות.

רכיבים: קורדיספס, ריישי, מאיטקה, קוריולוס, שיטאקה, אגריקוס, פלאורוטוס, הירסיום, טרמלה ופוריה.

**מידע אודות מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה ואינו מהווה תחליף לייעוץ וטיפול רפואי מגורם מוסמך.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא המטפל לפני השימוש.

כשר פרווה

בהשגחת הרבנות האזורית ערבה תיכונה

כתבו ביקורת

נא להיכנס או להירשם כדי לתת ביקורת